Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Wizyta studyjna w Katalonii

Wyjazd do Katalonii już za nami! Wspólnie z członkami naszego Stowarzyszenia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wizycie studyjnej po tym regionie. Katalonia to jeden z najbardziej znanych i rozwiniętych turystycznie regionów Hiszpanii. To obszar o silnie rozwiniętej marce lokalnej, silnie zarysowanej tożsamości kulturowej ale jednocześnie mogący się poszczycić intensywnym rozwojem szlaków turystycznych opartych na produktach lokalnych. Podczas wizyty, oprócz samej Barcelony, mogliśmy odwiedzić elementy szlaku winiarskiego i atrakcje turystyczne regionu. Mieliśmy również okazję posłuchać, jak zarządza się szlakiem winiarskim podczas spotkania z Patronat de Turisme Costa Brava. To był bardzo intensywny czas ale mamy nadzieję że równie inspirujący.

Wyjazd został sfinansowany w ramach projektu współpracy „Kaszuby i Kociewie turystycznym sercem Pomorza” realizowanym przez nasze Stowarzyszenie wspólnie z LGD Chata Kociewia, LGD Wstęga Kociewia i Partnerstwo Dorzecza Słupi.

» Zobacz wszystkie aktualności » Przejdź do strony głównej

eu-mainlogo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR
Nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Strona internetowa opracowana przez Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020