Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Szkolenie z zasad ubiegania się o dotację

Planujemy nabór wniosków w ramach przedsięwzięcia 2.2.1 Tworzenie wysokiej jakości infrastruktury na potrzeby komercyjnych usług turystycznych i okołoturystycznych w terminie 28 lutego – 13 marca 2023 r.

W związku z tym zapraszamy osoby zainteresowane wnioskowaniem o dotację na bezpłatne szkolenie z zasad ubiegania się o dofinansowanie oraz wypełniania dokumentacji aplikacyjnej, które odbędzie się w biurze Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby, przy ulicy Jeziorne 38 w Kartuzach.

Podczas szkolenia zapoznają się Państwo z zasadami ubiegania się o dofinansowanie, kryteriami wyboru oraz dokumentacją konkursową – wnioskiem o przyznanie pomocy oraz biznesplanem. Pozwoli to na prawidłowe przygotowanie dokumentacji i znacznie zwiększy Państwa szanse na otrzymanie dofinansowania.

TERMIN SZKOLENIA:
10 lutego 2023 r. godz.: 9:00 – 14:00

DODATKOWY TERMIN SZKOLENIA:

14 lutego 2023 r. godz.: 9:00 – 14:00

Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać mailowo: asiak@kaszuby.com.pl lub telefonicznie tel.: 58 736 77 88, tel. kom. 668 699 077.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Uwaga!

Szkolenie z zasad ubiegania się o dotację na założenie działalności gospodarczej w zakresie turystyki i usług okołoturystycznych skierowane jest do mieszkańców powiatu kartuskiego i Gminy Przywidz.

 

» Zobacz wszystkie aktualności » Przejdź do strony głównej

eu-mainlogo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR
Nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Strona internetowa opracowana przez Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020