Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Zostań członkiem STK!

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do współpracy ze Stowarzyszeniem Turystyczne Kaszuby w Kartuzach!

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą już 25 lat! Obecnie obejmujemy teren powiatu kartuskiego i gminy Przywidz zrzeszając ponad 80 członków!
Od wielu lat zajmujemy się promocją regionu, a obecnie intensywnie promujemy region jako markę Szwajcaria Kaszubska. W tym celu utworzyliśmy stronę internetową www.szwajcariakaszubska.com, która przez ostatni rok osiągnęła 388 000 odsłon oraz aplikację „Szwajcaria Kaszubska”, która została pobrana już ponad 6 tysięcy razy!

Wydajemy także publikacje, które są przeznaczone dla gości odwiedzających nasz region.

Prowadzimy również profile na portalach społecznościowych, za pośrednictwem których promujemy region, a także współpracujące z nami miejsca:

Na stronie i w aplikacji pokazujemy trasy turystyczne, punkty widokowe, atrakcje turystyczne oraz inne obiekty warte odwiedzenia.

Współpraca z nami pozwoli na umieszczenie Państwa obiektu w stworzonych narzędziach, a tym samym na promocji obiektów za naszym pośrednictwem.

Od połowy ubiegłego roku skupiliśmy się na działaniach promocyjnych u Partnerów Google oraz na portalach społecznościowych, co przynosi stale rosnącą liczbę obserwatorów, a tym samym osób do których docierają nasze treści promocyjne.

Jednocześnie Stowarzyszenie jest lokalną grupą działania, która pośredniczy w wydatkowaniu środków unijnych i przygotowuje się do opracowania nowej strategii na kolejny okres programowania.

Członkostwo w naszej organizacji pozwala na aktywny wpływ na kształt przyszłej strategii i sposób jej wdrażania.

Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków STK w 2021 r. zniesiono składki członkowskie na bieżący rok. Najbliższe składki członkowskie będą ustalane w przyszłym roku przez Walne Zgromadzenie.

W poprzednich latach wysokość składek członkowskich kształtowała się następująco:

  • Sektor gospodarczy 500zł/ rok
  • Sektor społeczny (mieszkańcy, twórcy ludowi, właściciele obiektów agroturystycznych nie prowadzący działalności gospodarczej) 200zł/rok

Dodatkowe informacje i deklaracje członkowskie

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu, nasze biuro mieści się w Kartuskim Centrum Kultury w Kartuzach, przy ul. Klasztornej 1 (pok. 1.15), tel.: 668 699 077, 58 736 77 88.

» Zobacz wszystkie aktualności » Przejdź do strony głównej

eu-mainlogo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR
Nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Strona internetowa opracowana przez Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020