Obecni Członkowie STK

Członkowie Zwyczajni
Gminy, Powiaty:
  • Powiat Kartuski
  • Gmina Kartuzy
  • Gmina Przywidz
  • Gmina Sierakowice
  • Gmina Somonino
  • Gmina Żukowo
  • Gmina Chmielno
  • Gmina Przodkowo
  • Gmina Sulęczyno
  • Gmina Stężyca

Twórcy Ludowi:

  • Alicja Serkowska
  • Halina Kąkol
  • Paweł Sela
  • Tadeusz Zaborowski
  • Zenon Pepliński
  • Kazimierz Cybula
  • Stanisław Śliwiński
  • Krystyna Malek
  • Mirosława Kazana
  • Irena Brzeska
  • Rafał Michał Gizela
  • Andżelika Szulfer
  • Tadeusz Makowski
  • Czesław Birr
  • Sylwia Birr
  • Stanisława Neubauer

Przewodnicy:

  • Tadeusz Buszta
  • Zbigniew Satke

Restauracje:

  • Firma GRONO – Restauracja “Złota Jesień” – przedstawiciel Maria Gosk
  • Restauracja “Kania” – przedstawiciel Magdalena Potrykus

Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyka:

  • “Czarny Kos” – Apartamenty –  przedstawiciel Magdalena Surdek
  • Hotel “Pod Orłem”- przedstawiciel Ewa Mering
  • Hotel Kiston – przedstawiciel Maja Bulczak
  • Hotel “Kozi Gród” – przedstawiciel Ewa Kąkol
  • Centrum Rekreacji  “U Stolema” – przedstawiciel Katarzyna Kloska
  • Ośrodek Wypoczynkowy “Krefta” – przedstawiciel Piotr Krefta
  • Kaszubska Oaza Zdrowia “Wichrowe Wzgórze Chmielno” – przedstawiciel Maria Kostuch
  • Baza Wypadowa Hejtus na Kaszubach – przedstawiciel Beata Rydelek
  • Chata “Baryła” – przedstawiciel Adam Hapka
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku KOSZAŁKOWO – przedstawiciel Przemysław Borowski
  • Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy “Roma” – przedstawiciel Jerzy Jałoszewski
  • Gościniec “U Pelplińskich” –  przedstawiciel Ewa Pelplińska
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “U Chłopa” – przedstawiciel Magdalena Kostuch
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “U Sochy” – przedstawiciel Irena Socha
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “Sakowcówka” – przedstawiciel Elżbieta Sakowiec
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “Gabi” – przedstawiciel Gabriela Fryauf
  • Kwatera Agroturystyczna “Pod ptasią górą” – przedstawiciel Mirosława Miodowska – Jaroś
  • Kwatera Agroturystyczna “Pod Lipą” – przedstawiciel Andrzej Krefta
  • Kwatera Agroturystyczna “U Miodowskich”  – przedstawiciel Jan Miodowski
  • Kwatera Agroturystyczna “U Kaszuba” – przedstawiciel Jolanta Myszk
  • Camping nr 20 Lucyna Herbasz – przedstawiciel Tomasz Herbasz
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “u Rychertów” – przedstawiciel Hanna Rychert
  • Mieszkania wakacyjne “Agnieszka” – przedstawiciel Magdalena Kuchta
  • Gospodarstwo agroturystyczne “AGROJEZIORAK”- przedstawiciel Zenon Dejk
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “Daleko od Szosy” – przedstawiciel Elżbieta Stefańska
  • Gospodarstwo Agroturystyczne “Kaszubska Strzecha” – przedstawiciel Robert Kolczyński
  • Pokoje “DOROTA” – przedstawiciel Ludwika Skrzypkowska
  • Gościniec Anna  – przedstawiciel Anna Liss
  • Pokoje gościnne “Oleńka” – przedstawiciel Anna Kowalska-Łuczak
  • Dom Kaszuba – przedstawiciel Andrzej Czapliński
  • Ośrodek Jeździectwa i Rekreacji “Urok Niestępowo” – przedstawiciel – Agnieszka Rąbca

Organizacje pozarządowe:

  • Kaszubskie Stowarzyszenie Producentów Truskawek – przedstawiciel Edyta Klasa
  • Kaszubska Fundacja Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych “Podaruj Trochę Słońca” – przedstawiciel Piotr Górecki
  • Stowarzyszenie Rozwoju Nowej Wsi Przywidzkiej – przedstawiciel Renata Kostuch
  • Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia N.M.P. w Sianowie – przedstawiciel ks. Eugeniusz Grzędzicki
  • Stowarzyszenie “Jesteśmy Razem” – przedstawiciel Jolanta Bociańska
  • Stowarzyszenie AgroEko Kaszuby – przedstawiciel Andrzej Klasa
  • Fundacja “Pro Caritate Gedanensis” – przedstawiciel Sylwia Motyka
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Goręczynie – przedstawiciel Błażej Plichta
  • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury, Sportu i Turystyki na Wsi “Przyjazna Wieś Kaszubska” – przedstawiciel Marian Kowalewski
  • Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom – przedstawiciel Aleksandra Mach
  • Zrzeszenie Kaszusbko-Pomorskie o/Chwaszczyno – przedstawiciel Tomasz Fopke
  • Fundacja Słoneczne Wzgórze – przedstawiciel Mariusz Florczyk
  • Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie – przedstawiciel Halina Miotk

Inni:

  • The North Event Krzysztof Walczak – przedstawiciel Krzysztof Walczak
  • Doradztwo Strategiczno – Inwestycyjne “Progress” – przedstawiciel Jarosław Zielonka
  • Mieczysław Burghardt
  • Marek Zapart
  • Leon Kąkol
  • Magdalena Egiert
  • Ryszard Szostak
  • Marek Kuliński
  • Marek Neubauer
  • Lucyna Wróbel
  • Radosław Cebela
  • Arkadiusz Krauze

 Członkowie Wspierający

  • Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy UG “Pałac w Leźnie”
  • Fundacja ECOFARMA – przedstawiciel Stanisław Szyca
Data publikacji: 2 sierpnia 2016

eu-mainlogo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR
Nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Strona internetowa opracowana przez Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020