Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Wyniki naborów wniosków dla organizacji pozarządowych

Informujemy, że w sekcji „Nabory wniosków” ukazały się wyniki przeprowadzonych w terminie 28 lipca 2025 – 11 sierpnia 2025 naborów wniosków w ramach przedsięwzięć:

  • IV.3: Rozwój małej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej – sprawdź wyniki
  • IV.2: Kultywowanie i propagowanie dziedzictwa kulturowego Szwajcarii Kaszubskiej – sprawdź wyniki
  • IV.5: Wzmocnienie potencjału partnerstwa na terenie LGD – sprawdź wyniki

Poznaliście wyniki i co dalej?

  • Dla podmiotów, których wnioski mieszczą się w limicie środków:
    Samorząd Województwa Pomorskiego rozpatruje wnioski w terminie do 3 miesięcy, przesyłając prośbę o korektę niezbędną do zawarcia umowy (w systemie PUE), a po uzupełnieniu dokumentacji w wymaganym zakresie następuje podpisanie umowy o dofinansowanie.
  • Dla podmiotów, których wnioski nie mieszczą się w limicie:
    Jeżeli zwolnią się środki finansowe w wyniku weryfikacji wniosków mieszczących się w limicie bądź przeliczenia limitu na nabór wg. aktualnego kursu EUR, sprawdzane są wnioski wg kolejności „spod kreski”. Jeżeli po upływie 6 miesięcy od dnia udostępnienia przez LGD dokumentów potwierdzających dokonanie wyboru operacji okaże się, że nie jest możliwe przyznanie pomocy SW informuje wnioskodawcę o braku dostępnych środków na udzielenie tego wsparcia i pozostawia wniosek bez rozpatrzenia.

Aktualności