Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Szkolenia – zasady ubiegania się o dofinansowanie – NGO

Już w sierpniu Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby organizuje szkolenia z wypełniania dokumentacji aplikacyjnej dotyczące konkursów dla organizacji pozarządowych, planowanych do przeprowadzenia na przełomie sierpnia i września 2026 r.!
Dla poszczególnych konkursów obowiązują oddzielne terminy szkoleń.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!!
Zapisy na szkolenia odbywają się wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza! Linki na dole strony!


TERMINY SZKOLEŃ

Dla poszczególnych konkursów obowiązują oddzielne terminy szkoleń. (Upewnij się, że zapisujesz się na właściwy!)

Rozwój małej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej

  • projekt musi służyć zaspokajaniu potrzeb społeczności lokalnej,
  • polega na realizacji działań o charakterze inwestycyjnym, obejmującym inwestycje w środki trwałe tj. budowę/przebudowę/remont/modernizację obiektów oraz zakup sprzętu i wyposażenia, udostępnianych niekomercyjnie (niegenerujących dochodu) na cele rekreacji i turystyki
  • wybudowana infrastruktura i/lub zakupiony sprzęt będą ogólnodostępne, niekomercyjne lub obejmą obiekty użyteczności publicznej;

Szkolenie:

  • 6 sierpnia 2026 r.  w godz. 9.00 – 12.00,
  • Kartuzy, dokładne miejsce szkolenia wskażemy w późniejszym terminie
  • Zapisy obowiązują do 3 sierpnia 2026 r.

Kultywowanie i propagowanie dziedzictwa kulturowego Szwajcarii Kaszubskiej

  • efektem realizacji projektu będą działania polegające na kultywowaniu i propagowaniu dziedzictwa kulturowego Szwajcarii Kaszubskiej,
  • w zakresie działań inwestycyjnych realizacja operacji związana jest z zakupem sprzętu i/lub wyposażenia (nie zakłada się dofinansowania robót budowlanych).
  • w zakresie działań nieinwestycyjnych projekt polega na działaniach edukacyjnych/ warsztatowych/ szkoleniowych / promocyjnych związanych z propagowaniem kultury i walorów naturalnych.

Szkolenie:

  • 4 sierpnia 2026 r.  w godz. 10.00 – 13.00,
  • Kartuzy, dokładne miejsce szkolenia wskażemy w późniejszym terminie
  • Zapisy obowiązują do do 31 lipca 2026 r.

Kształtowanie świadomości obywatelskiej o ochronie walorów naturalnych regionu

Projekty spełniające następujące warunki:

Szkolenie:

  • 6 sierpnia 2026 r.  w godz. 13.00 – 15.30,
  • Miejsce: Kartuzy, dokładne miejsce szkolenia wskażemy w późniejszym terminie
  • Zapisy obowiązują do 3 sierpnia 2026 r.
widoczne są logotypy:
– Fundusze Europejskie dla Pomorza,
– Rzeczpospolita Polska,
– Dofinansowane przez Unię Europejską,
– logo programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027.

Aktualności